Reakcia na: mirkobb #23141:
e #23141 mirkobb. Uz su dostavane. Uz maju aj cielove tabule elektronicke, akurat ze su este zabalene vo foliach. Poziciame, co by nie. Po ukonceni nastupu cestujucich v BB do VSOE k nim pribalte peron a nech ho v PO vylozia, az tade pojdu. Alebo, este lepsie, nech VSOE vynecha Bystricu a postoji v PO ?
Papyr
BTW, ked uz spominam vyrazy "peron" a "Budapest Keleti" - prave na tuto stanicu dorazil parny vlak s Madonnou vo filme o Evite PERONovej ? Vacsina Evity sa natacala totiz v Budapesti ?