Wizard112: Kde je teraz tá ekológia o ktorej stále reční s. S.... Keď nám teraz cez kúsok oddychovej pešej zóny bude premávať smradiaci vláčik? Nestačí, že po pešej zóne sa premávajú podnikatelia na svojich fárach? To už tade môžeme pustiť aj nejaký autobus alebo ciciaky. ☠ Zbytočne je potom plánovať potiahnutie pešej zóny po ESC
wizard112
A ešte raz naši novinári: http://www.sme.sk/c/3369856/Zahradnik-uz-dvojake-ceny-nechce.html
Článok o MHD v BA, a trolík zase z BB? A pritom musia kopu fotiek bratislavských vozidiel, len to nikdy nevedia správne priradiť.