Tak ešte dnešný zážitok s cestovania ZVHD. Na L26 na spojoch 26 a 31 v rannej špičke - ako inak sólo BB-283AT. Samozrejme, že CP sa dodržiavať nepodarilo a tento spoj z Fončordy v smere na Starohorskú už na Kyjevskom námestí dobehol spoj L6/8, ktorý podľa CP ide 7 minút po ňom. Keby chcel zase nejaký chytrý Adrianko rozprávať, že je to neobjektívne, lebo sa stavia kruhák pod KÚ a pod., tak nech na to zabudne, nakoľko situácia na tejto križovatke bola úplne v pohode a dvaja policajti zabezpečili priebežný prejazd križovatkou (nehovoriac o tom, že vozidlo na L6 tade išlo tiež a z mesta stihlo prísť na Tulskú ešte v predstihu).
Súčasne pozdravujem aj vodiča 81225 z L6/8, ktorý opäť nezaprel svoj zmysel pre súťaživosť a akonáhle sa mu naskytla príležitosť predbehnúť iné vozidlo ZVHD, išiel za uskutočňovaním svojho sna (toto robí dosť často). Výsledok: na zastávke Úsvit stála spomínaná L26 a náš súťažiaci ani len okom nemihol a len prešiel bez akejkoľvek snahy o zastavenie na tejto zastávke popri L26 a výsledok bol napokon taký, že musel potom zastavovať "núdzovo" v križovatke a na priechode pre chodcov. Aj to takým spôsobom, že otvoril dvere, jedna cestujúca vystúpila a hneď dal dvere zavrieť - však prečo by počkal, kým vystúpi i ďalšia cestujúca - staršia pani - tú skoro pricvikli dvere. Potom jej otvoril znova a pani vystúpila s dosť nahnevaným výrazom v tváari, čomu sa je len ťažko čudovať.
Názor o tom, či išlo o traktoristu alebo vodiča MHD si urobí každý sám...
Súčasne pozdravujem aj vodiča 81225 z L6/8, ktorý opäť nezaprel svoj zmysel pre súťaživosť a akonáhle sa mu naskytla príležitosť predbehnúť iné vozidlo ZVHD, išiel za uskutočňovaním svojho sna (toto robí dosť často). Výsledok: na zastávke Úsvit stála spomínaná L26 a náš súťažiaci ani len okom nemihol a len prešiel bez akejkoľvek snahy o zastavenie na tejto zastávke popri L26 a výsledok bol napokon taký, že musel potom zastavovať "núdzovo" v križovatke a na priechode pre chodcov. Aj to takým spôsobom, že otvoril dvere, jedna cestujúca vystúpila a hneď dal dvere zavrieť - však prečo by počkal, kým vystúpi i ďalšia cestujúca - staršia pani - tú skoro pricvikli dvere. Potom jej otvoril znova a pani vystúpila s dosť nahnevaným výrazom v tváari, čomu sa je len ťažko čudovať.
Názor o tom, či išlo o traktoristu alebo vodiča MHD si urobí každý sám...
Kami
Tymto vobec neschvalujem Garfieldov "hrdinsky cin". Chlapec zjavne vie ovladat autobus, ale urcite nema prax. Takze je velke stastie ze sa nic zle nestalo.