Xi, xi. A čo tak lanovka zo sásovej na Urpín. Nad námestím sa bude s padákmi vyskakovať. A mohlo mesto huntíky odkúpiť a na ne striešky a sedadlá domontovať. A super priemyselný park z lomu by bol. Hnusný Holcim, čo zruší všetky prevádzky, len aby sa rakúsky cement predával za drahé Euro. Xi, xi.


mimi
Ps: BB nema moc na dopravu stastie MHD na h....o, trolejbusy premavaju, ale bez cestujucich, cestná siet v meste v zufalom stave, zeleznica tiez bieda, lanovky ani jedna nedostavana, jedina v okoli Turecka Krizna zlikvidovana, skratka bieda.