Reakcia na: Papyr #22687:
ani ty? ani ja. a nielen že netušíme, ale vieme ako to je /a je nás viac ako balkáncov čo nevedia/. túto formuláciu som tušil.. takže náhrada škody obmedzená prepravným poriadkom pre nás cestujúcich nemá význam ?
S499.1023
Ten mozog asi odmietaš používať preto, že nemáš aký, čo?
Fakt som si o tebe myslel ,že máš aspoň nejakú prirodzenú inteligenciu.