Reakcia na: S499.1023 #2219:
No vidis, ja zase nerozumiem ako niekto kto je danovy rezident v CR nemoze dostat statnu dotaciu k stavebnemu sporeniu, kupit si tu byt a podobne. Takze som jednoducho financovanie mojho cestovania presunul na stat. Ak ta to potesi, teraz som si kupil rocny kupon.
! Aj ja sa rád vraciam k tradíciám (L34, L36, L37), len jediné čo by mi chýbalo - tá pekná postuka (L34, L35, L36)
PIT
OK.
Linka 601505/2 pr. 19:00.