Reakcia na: S499.1023 #2219:
No vidis, ja zase nerozumiem ako niekto kto je danovy rezident v CR nemoze dostat statnu dotaciu k stavebnemu sporeniu, kupit si tu byt a podobne. Takze som jednoducho financovanie mojho cestovania presunul na stat. Ak ta to potesi, teraz som si kupil rocny kupon.
! Aj ja sa rád vraciam k tradíciám (L34, L36, L37), len jediné čo by mi chýbalo - tá pekná postuka (L34, L35, L36)
PIT
Tých 19:00 mám brať ako návrh?
Do 14:00 by sme sa mohli nejako záväzne dohodnúť, lebo potom končím na tento týždeň s netom.
Dnes zatiaľ nemám problém kedykoľvek po 14, na zajtra ešte nemám kompletný plán, takže mi je ťažšie sa vyjadriť. Ale ak by sa vám dalo len zajtra, nejako by som sa prispôsobil.