Reakcia na: Petik #22122:
Ja s Cimrmanom celkom súhlasím ? dobrý dátum záruka šťastia... !!! A na tie foto čakám aj ja a v rámci čakania som si blysla najlepšiu v galaxií, ako priamo stojac cez celý prechod pre chodcov vybavuje cestujúcu verejnosť, žeby niekto šetril na povinnom preškolení vodičov ??? ..nuž, ale taká pokutka do uznaných nákladov veru nejde ? chvíľu porozmýšlam a pošlem ))) ja už viem kam, hej aj kamimu trebars ?

BZUCO
Re #22102 maciatko: ale uz mam dost
prestavam tam reagovat. zacinaju ma tam vytacat viac ako je zdrave.
Inak stil pisania isteho cavefish mi hrozne pripomina dakeho 2007 co som ho tu dakedy cital.
Ked uz nic ine taka aspon tiez zhltol vsetko Polonimu aj s navyjakom.