Reakcia na: S499.1023 #2219:
No vidis, ja zase nerozumiem ako niekto kto je danovy rezident v CR nemoze dostat statnu dotaciu k stavebnemu sporeniu, kupit si tu byt a podobne. Takze som jednoducho financovanie mojho cestovania presunul na stat. Ak ta to potesi, teraz som si kupil rocny kupon.
! Aj ja sa rád vraciam k tradíciám (L34, L36, L37), len jediné čo by mi chýbalo - tá pekná postuka (L34, L35, L36)
PIT
Som rád, že si napísal príspevok, s ktorým môžem len úprimne v plnej miere súhlasiť!
Ad číslovanie - ak sa nejedná len o preklep v číslach, mohlo by sa dodržať apoň to, že historicky L36 chodila do Skubína a z dôvodov uvedených v príspevke 2199 nemám problém sa preniesť aj cez tú 35. Nelogické bude, ak sa o preklep nejednalo a L35 pôjde do Skubína.