Reakcia na: wizard112 #22013:
Vo všeobecnosti, súdruha odborníka by som s radosťou privítal v nejakej diskusnej relácii typu "okrúhly stôl". Tam by som si ho vychutnal, tam by som ho rozobral na prvočinitele. Zaujímalo by ma, aká na nich bola reakcia na tom kongrese UITP, či nemuseli utekať nocou?
wizard112
SAD ZV sa neustále vyjadruje o trolejbusoch ako ich vlastník. Trolejbusy su drahé, nevýhodné,... Ale to je vec mesta, nie jeho rozhodovať o tom, či sa to oplatí. SAD ZV trolejbusy nebude financovať, tak čo ho to trápi? Jednoducho si musia uvedomiť, že od nich to závisieť nebude. A nepôže im k tomu ani pravidelné vystupovanie v ametérskej RTV.