V dnešnom echu bol článok, že AS sa má začať stavať budúci rok, pričom projekt vyberú do 2 mesiacov. Ak som to správne pochopil tak starú stavbu zbúrajú a vybudujú novú (zároveň to bude to nákupno - zábavné centrum). Tiež to chcú lepšie prepojiť so železničnou stanicou.
burz
http://vhd-zvolen.ic.cz/Detva/Namestie1.JPG
http://vhd-zvolen.ic.cz/Detva/Namestie2.JPG
http://vhd-zvolen.ic.cz/Detva/Namestie3.JPG