Reakcia na: Mik 24 #21687:
nie su to "nejake" projekty. Ved TD sa v BB stavala hlavne kvoli sasovej. Projekty spred 20 rokov boli dokonca take predvidave, ze ratali s infrastrukturou, ktora sa stavala len pred par rokmi. takze o toto by som nemal ziadne obavy.
a kadial do sasovej? - nemaj boja ... vsetko bude 
draxter
za a) po R či D trolejbusy chodiť nemôžu
za b) má to byť projekt na obslužnosť územia medzi ZV a BB a nie na obslužnosť expresného spojenia BB-ZV. K tomu tu máme vlak /Zr,R,Ex/ a zrýchlené busy.
za c) vždy budeš mať na výber, či trolejbus alebo expresbus z BB do ZV, T-bus tam pôjde cez dediny a Sliač
za d) je to dobrý nápad, len ktovie ako s tou realizáciou ?