nie vazne. LUK ma pravdu. Su to tie iste oznacniky, ako ma SAD ZV a tie su od vyroby v tomto farebnom prevedeni okrem oznacnika na Nam. S. Moysesa, ktory je zeleny. Cerveny oznacnik nemame a ani sme nemali ziadny. Ale toto je aj tak uplne nepodstatne - keby sme len to museli riesit, akej farby bol oznacnik, tak je v BB raj na zemi
A čo tak názvy zastávok keby boli jednotné u oboch dopravcov... (Národný dom vs. Národná; Sládkovičova,pošta vs. Sládkovičova,kostol; Stará Sásová vs. Sásová; Hviezdoslavova,Alpinka vs. Hviezdoslavova II.)
inak týmto ste všetci vyslovili pochvalu DPMBB, keďže jediné, v čom vidíte problém, sú nesprávne pootáčané linkové tabuľky na trolejbuse čakajúcom na výjazd do ulíc... ?
aké rôznofarebné? Všetky sú modré, iba tá na Moysesovom je zelená... z mne neznámeho dôvodu... zrejme pamiatkári...
Re #23431 S499.1023: nuž keď nezáležalo podniku, záležalo aspoň vodičovi... Viac to nemá cenu riešiť...
Zmeniť zobrazenie
Hľadá sa v texte príspevku aj v mene používateľa. Súčasne je možné hľadať viac výrazov oddelených medzerou. Návod pre pokročilé vyhľadávanie nájdete tu.
JJ