A čo tak názvy zastávok keby boli jednotné u oboch dopravcov... (Národný dom vs. Národná; Sládkovičova,pošta vs. Sládkovičova,kostol; Stará Sásová vs. Sásová; Hviezdoslavova,Alpinka vs. Hviezdoslavova II.)
inak týmto ste všetci vyslovili pochvalu DPMBB, keďže jediné, v čom vidíte problém, sú nesprávne pootáčané linkové tabuľky na trolejbuse čakajúcom na výjazd do ulíc... ?
Hľadá sa v texte príspevku aj v mene používateľa. Súčasne je možné hľadať viac výrazov oddelených medzerou. Návod pre pokročilé vyhľadávanie nájdete tu.
LUK
Re #23431 S499.1023: nuž keď nezáležalo podniku, záležalo aspoň vodičovi... Viac to nemá cenu riešiť...