Reakcia na: adrive #21110:
V normále fungujúcich MHD cestuje ve¾a skupín cestujúcich zadarmo, napríklad dôchodcovia nad urèitú vekovú hranicu, držitelia ZŤP, držite¾ Diamantovej a Zlatej Jánskeho plakety a pod. Vo Viedni mohli (možno ešte aj môžu) cez letné prázdniny jazdiť osoby do 18 rokov zadarmo. Ja by som zrušil aj cestovné za batožinu, lebo lístok si kupuje málokto. Pre zaujímavosť, bežná igelitka presahuje rozmery 30x40x60 (staèí, že prevyšuje jeden z romerov). MHD zadarmo pre všetkých v BB asi nie, ale aspoò prepravovať zadarmo hore uvedené skupiny cestujúcich.
ga-ga-ga..
draxter
Len že niekto to zase spraví tak, že síce budú Tbusy, ale nevhodný CP a bez zachovania niektorých plusov zavedených SAD ZV. Takže aby sa nezrušilo všetko dobré. Inak taká linka pr. 28 - Sásová - Tesco by sa cez Strieborko kľudne uživila s intervalom 30/30/30, to hej ?