Reakcia na: LUK #21069:
Mozno som to spatne pochopil ? , ale tak by si mohol aspon Ty vysvetlit, ake zatazenie mal Kami na mysli? ?
Vsak sa to od zastavky k zastavke meni, ludia vystupuju, to by musel mat v hlave pridany aspon "dvoj-jadrovy procesor", aby to vsetko odsledoval! ?

?
Habibi