Reakcia na: PIT #20671:
Najviac na nových dopravných fintách ma prekvapuje presun zastávok z miesta aspoň dakoho do územia nikoho../toto vyhútal Luk/ ..možno nikoho nenapadlo, že v danej oblasti Kollárová, Rudlovská, Komenského, Karlovo sa nachádzajú staré rodinné domy /dokonca činžáky/v ktorých FAKT žijú ľudia a to v zvýšenej miere dôchodcovia..nuž, ale márne by tam niekto hľadal niečo také ako obchody..nehovoriac o potravinách..takže ak si pomáhali MHD tak majú po novom smolu hejže..?? pán primátor a toto kto podpisuje tieto sprostosti ??..sa mi vidí, že túto oblasť cestou zo ZDŠ ČA 23 máte preskúmanú...stará mama vraveli ))
Kami