Reakcia na: Habibi #20527:
nespochybňujem množstvo firiem, ale reč bola o obyvateľoch... Množstvo firiem sa prejavuje špičkovosťou a účelovosťou predmetnej linky by som povedal... no ale máme tu väčších odborníkov na dopravu, tak nech nám to vysvetlia, však lietajúci...? ?
? ? ?
adrive
Sorry, zobrazilo to nekorektne, tak teda ešte raz ... (problém bolo znamienko menej ako ....
Nie som si istý, L21+22 a L26 nevyužívam až tak často, ale vždy mám pocit, že L26 ide vždy <5 minút pred L21+22.. takže ja si radšej vždy počkám a L26 nechám prefičať