Reakcia na: LUK #20491:
No samozrejme, že to dokáže zas NIEKTO až také ťažké dokázať to nie a asi nemusím mať ani jasnovidecké schopnosti ,aby som vedela kto.. ? a žeby sa potom mohlo nastupovať celkom, ale celkom všetkými dverami ??..TO FAKT ?? ?
.
Habibi