Reakcia na: PIT #2044:
"13:25cQŠ 32wŠ 32c" Ts..., toto mať tak doma a zbláznim sa....
Pritom Presov a Zilina su dokazom, ze to ide, len treba chciet... Nasi kompetentni nejako zabudli na Masarykovske "nebat se a nekrast"...


cestujuci
Ďakujem tejto dopravnej spoločnosti za nedôstojné cestovné podmienky, pretože niekedy mi cestovanie pripomína skôr pokus o zápis do Guinessovej knihy.
(Sásovčania, vyjadríme konečne svoj názor?)