Reakcia na: irisbus #20169:
Ja by som zmenil technológiu výroby a upevňovania CP. Masívnejší plech (tak ako za BBDS), plexisklo, lepšie ho upevniť a najmä častejšie kontroly CP. Koniec koncov by mohli poškodené či zmiznuté CP hlásiť aj vodiči.
.
irisbus