Reakcia na: adrive #19942:
Autobus je lacnejsi(okolo 500 SK, +/- 50 Sk), vo vlaku sa zase "natiahnes", ale asi Ti nerozumiem, co sa tyka toho kupe? Chces byt sam, alebo naopak s niekym? Pokial budes sam, tak sa mozes zamknut, no a ked budes s niekym, aku mas istotu, ze Ta zrovna ten neokradne? Inak, chodi este jeden WLAB z Chebu cez Prahu, a ten je v BB okolo 10-tej dopoludnia(ide cez BA a dovezie ho Horehronec).
... A posledná vec čo ma trápi, je cena vlaku. Aspoň približne, koľko by to stálo?
adrive
Už som išiel raz s kolegami tým lôžkovým, ale teraz idem sám, a nerád by som sa ráno napr. zobudil bez vecí a podobne... Preto by som chcel vedieť, čo mi odporučíte, či je niekto nevie, či býva ten spoj vyťažený alebo je viac než väčšia šanca, že skončím v lôžkovom vozni v kupé sám