#19859 Re: Zial, na Slovensku je to tak..!!? S499.1023 ma v tomto pravdu, sucasny zakon o obecnom zriadeni na Slovensku je na "na hlavu".., inak by uz boli nasich predoslych dvoch neschopnych primatorov (a aj niektorych poslancov) davno odvolali a vyvodili voci nim aj trestnopravnu zodpovednost. Pri kauze trolejbusov sa to ukazalo "v plnej nahote", poslanci to "akoze len" odporucili primatorovi ako statutarovi mesta, ten potom neobmedzene z pozicie svojej arogantnej moci rozhodol, cize uznesenie akehosi "odporucacieho charakteru" bolo len obycajnou fraskou!
Habibi
Pokiaľ viem ešte nikto nikomu nič nedal teda verejné financie..a čo sľúbil ja jáááááj ak niekmu naloží to bude iná kávička ...
Nie tak dávno boli voľby a sedia tam noví poslanci a nový primátor čo keby sme ich nechali nech si robia to čo majú ??..však zasadnú a budú prerokovavávať a ty zo zákona ako občan môžeš na mestské zastupiteľstvo...a dokonca aj ja bezvedomá !! /inak neveril by si , ale viem si aj na nete nájsť obchodný zákonník.. zbierka..iura..poradca..alebo jednoducho siahnem do poličky../
? ?