Reakcia na: maciatko #19462:
A okrem iného, tiež ako Alenka z ríše divov verím, že medzi nimi bolo tiež niekoľko čestných jedincov, čo úplatky neberú.
a ďalšia vec je, že aj tam určite panuje závisť alebo rozdielne názory a neťahajú všetci za jeden koniec.
maciatko
A samozrejme, najkrajšia perlička bola, že sa tam počas toho "recitálu", na otázku niektorého poslanca, čo s trolejbusmi (nepamätám si, kto to bol - možno PIT alebo LUK skôr) Polóny vyjadril, že ak sa bude vyžadovať, aby jazdili trolejbusy, tak sa tomu nebudú brániť. Tuším, že presnejšie sa vyjadril o prenájme, ale to si už nepamätám presne. A toto bol podľa mňa posledný argument, ktorí poslancov presvedčil (vyvolal dojem takého obetavého ústretového človeka). Samozrejme, dnes je realita úplne iná - kedysi sa nasľubovali hory-doly a dnes sa Polóny bráni zubami-nechtami a pýta si odškodnenie.