Reakcia na: Flying #19438:
Jasné, nemá trebárs lepšie jazdné vlastnosti do kopca (neporovnateľne), nemá trebárs pre vodiča výhodu v tom, že v najväčšej zime je tam do 10 minút trenírková teplota, že netreba sa zasierať pri pumpe naftou, olejom, s kýbľami vody po konečnej lietať?Ty si vôbec niekedy jazdil s trolejbusom?
S499.1023
Na tému tvojho príkladu, ktorý sa stáva každý deň, všakáno, mám odpoveď, ktorá sa volá pomocný pohon. Ale inak si pekne odbočil od desaťročných vozidiel k niečomu úplne inému.