34-uz ked sa tak doj... tak by ste mohli upravit aj stranku!Uz je to peknych par dni co to zmenili a stale tam je smer zel. st.!PRECO?!Som zvedavy ci zmenia trasu ked dakeho studenta pomelie vlak:/Kto ho pripise na konto?Mesto?
NOTRI dei LUTANES MINE!
NOTRI dei LUTANES MINE!

Je to problém najmä kvôli tej mailovej notifikácii.
Kami
V kazdom pripade som za zachovanie vikendoveho CP linky 34. Prepocital som to a ak sa posunie odchod z Podlavic o 2 min. skor, moze ist az na stanicu. Tyzden je iny.