Reakcia na: mirkobb #18474:
myslim, ze na rok 2006 mala BB rozpoctove prijimy vo vyske 917 mil. Sk??dufam, ze saktor tiez vybavi len tak z brucha 0,5 mld. z rozpoctu SR pre BB. Lebo uz ma nebavi dookola pocuvat, ze peniaze nas vsetkych idu len do BA a do ZA.
)
Abdul
Dochodcovia nad 70 rokov za 1 Sk,aby to zas potichu niekedy na jesen dali na 5 Sk! Nuz,"ked vtacka lapaju.." Ak mesto prispeje ako v Žiari,cestovné budú mať za 1 Sk.