Reakcia na: Petik #18469:
Presne. to by bolo najlepšie.
26: žel.st.-nám.Slobody-partizánska-kynceľová rázc.-tatranská-rudohorská-starohorská-kynceľová rázc.-partizánska-nám.Slobody-žel.st.
6:tak ako teraz, len interval zvýšiť o spoje terajšej 26 /a ešte aj dačo prihodiť vzhľadom na tie nátresky a meškania v špičkách/
22:z námestia slobody na žel.st. a posilniť o spoje 21 a 23 a ešte aj tak pridať /najlepšie rozsah 20min víkend, 15 pracovný deň/
21:by obslúžila Zvolenskú cestu, prípadne aj Rakytovce
2: rozsah ako pred zmenami /2+ex.8/
a najmä tie T-Busy
)
LUK
Re #18460 Ali B.: to by ma hrozne zaujímalo, čo za dementa sedelo za volantom, veď musel vidieť na strojčeku, že ide zle. Čo mu tak asi ukazovalo počas státia na Nám. slobody, keď už bol totálne mimo trasu?