Reakcia na: Petik #17871:
nevazmozna. To by sa busy k svojmu pruhu ani nedostali, niekedy sa nemozu dostat ani na zastavku Namestie slobody.#17872: neviem, ta cesta je sice stale v plane, ale nerad by som z nej urobil nieco viac. Skuteckeho treba skor utlmovat. Skor vidim priestor v spojeni ESC, ci stareho Tesca. Tam je lepsie napojenie na vsetky smery a lepsia kapacita pre P+R.
Re #17873 Michal2: 2 Ikarusy, ale netusim co s nimi chcu urobit. Ak by ich vedeli spojazdnit tak sa objavia v premavke. Inak neviem.
Petik
(P+R) - Stara Nemocnica - Kukucinova (niekde pri krizovatke) - Skuteckeho[T] - Stary Prior[Z] - Komenskeho [Z] - Moyzesovo namestie (pri poste) - Namestie SNP (pri falicaku) - Dolna - ESC