Reakcia na: Papyr #17706:
Myslím, že Connex ani žiadna iná seriózna spoločnosť by už o prevádzkovanie MHD v BB ani nestála. Ty by si na ich mieste chcel za partnera niekoho ako je súčasné mestské vedenie? Takže nám opäť ostávajú len neseriózne spoločnosti...A čo sa týka odlivu cestujúcich, nie som si istý, či ešte má kto z MHD odísť. Každý kto si to mohol dovoliť prešiel na IAD alebo pešobus, v autobusoch už zostali len zúfalci. O pár rokov tu bude presne taká situácia ako vo väčšine miest v Anglicku - predražené, úplne prázdne autobusy, cesty v špičke zabetónované stojacimi autami, magistráty márne sa snažiace prilákať ľudí do verejnej dopravy a ľudia čo na verejnú dopravu zvysoka kašlú, pretože ju majú zafixovanú ako totálne nespoľahlivú...

Kami
Horehronec: bud si isty, ze keby bola ZV/ZH sekcia imhd.sk, tiez by tam boli hanlive oznacenia dopravcu, aj Bystrice.
Keby pan Mgr. neperlil, urcite by image ZVHD nebol taky zly.