Reakcia na: horehronec #17670:
Ale tu neni spor o tom, ci je lepsie, aby nesiel ziadny autobus alebo nejaky hocijaky.SAD ZV prostrednictvom Polonyho opakovane deklaruje, ze MHD v BB je najlepsia v Europe, ma najmodernejsi vozovy park, atd. Len raz pripustil, ze v Usti nad Labem je mozno este trochu lepsia:)
Pritom "realitou su" stale stare primestske autobusy.
Verim, ze keby radsej vyhlasil, ze kvoli pravdepodobnemu spusteniu trolejbusov nechcu kupovat autobusy, ktore by potom boli nadbytocne, a preto sa moze stat, ze budu vynimocne zaradene aj autobusy primestky; ze po takomto vyhlaseni by sa stretlo nasadenie primestskeho autobusu s vacsim pochopenim aj na tomto fore.
LUK