Reakcia na: Schuhu #16799:
v navrhu sa daju najst aj zaujimave napady, aj pozitivne riesenia. Linka 20 ako obsluzna ma svoj vyznam, nie je vsak v tejto trase vhodna na "dospely" autobus. Pre minibus, preco nie?Treba SAD ZV uznat ze informuje, informuje vela. Len aby opat nestalo ze licencia sa bude menit az niekedy v polovici jula, ak vobec (vid linka 90).
Re #16802 LUK: tak niekto miesto pani J. Hadam uz niekto miesto nej robi (viem ze bol nejaky ten tyzden problem).
?
LUK
"Zmeny na L20 hodnotím lepšie než na výbornú... "
no som zvedavý, čo budeš hovoriť, až ostaneš trčať v buse po tom, ako zablokuje Sásovskú ulicu... Alebo až sa nebude vedieť otočiť na Javorníckej...
"množstvo nových spojov do Uľanky"
zase viditeľných iba v Opere?
"Na záver, nezabudnite, že SAD Zvolen to stihla v zákonnej lehote"
SAD CCC v zákonnej lehote ešte NEMÁ NIČ schválené!!! A preto mi absolútne nie je jasné, prečo to takto vytrubujú do sveta...
Re #16800 Petik: a nielen Sásovú...