Vtipko: tak chod na nejaky chat. Tam sa mozes vyrozpravat
.
.
.

.

, vsak vacsinu toho sme tento rok zazili. Vratane novej trate ak ratam prelozku kvoli Kauflandu.
Danny
Vcera v bystrickom Regionalnom denniku mali rozhovor s jednotlivymi riaditelmi BB kraj SAD-iek: Zvolenskej, Luceneckej a Bystrickej. Nemam moc potesujuce spravy: ZV a LC moc nemenia spoje: teda o dake 2 percenta dole (dokonca zostane zachovana aj bus doprava do Stiavnice, ktoru zaviedli po zruseni zeleznicnych lokalok