Reakcia na: LUK #16511:
Ak dávaš hubovku všetkým,OK,ale ak len mne,potom ma zaujíma,prečo sa iní fanatici tolerujú!Radšej nebudem fanatikov fanaticky vymenovávať,lebo by som sa im potom podobal...
?
Zase budú nadávať tí, čo do Banskej Bystrice dochádzajú ... Alebo budú jazdiť paralelne dve linky
Kami
Re #16625 twx: na ZST ma ist linka 20. Inak vid vyssie.