Reakcia na: twx #16625:
Možno bude polovica spojov zachádzať. A ako mienia riešiť prejazdné konečné na 6 a 26 to náhodou nepovedal?
?
Zase budú nadávať tí, čo do Banskej Bystrice dochádzajú ... Alebo budú jazdiť paralelne dve linky
Vladimír
? ? ? RESPECT! ? ? ?
Krásne vystihnuté. Potvrdzujem z praxe.