Reakcia na: twx #16625:
Možno bude polovica spojov zachádzať. A ako mienia riešiť prejazdné konečné na 6 a 26 to náhodou nepovedal?
?
Zase budú nadávať tí, čo do Banskej Bystrice dochádzajú ... Alebo budú jazdiť paralelne dve linky
expresbb
Teraz budem pár dní mimo. Tak aby vás tu netrafil šľak z prevádzkovateľa MHD za to čo si najbližšie na nás vymyslí.