Reakcia na: Papyr #15996:
Nie,nezrovnáme Zvolen,skôr by som sa pomstil okupáciou!Okupácia za okupáciu!Keď nás oni dusia exhalátmi,posaďme ich na elek3cké kreslo!Toto je vojna!Nafta verzus ELEK3NA!A elek3na musí zvíťaziť!Tak ako pravda!Takže by som začal vešať nad Zvolenom troleje,až im bude z toho zle!A dáme im pokoj až vtedy,keď aj oni nám!!!
TeBeCe