jou jou .. kontrola dnes bola. .. . traja taky typkovia boli v buse :)) to bolo trapne..ale co uz:p .. .
nechapem, naco ten super moderny odbavovaci system ma tlaciaren .. zbytocne naklady a hlavne pomala kontrola cestujucich ...
nechapem, naco ten super moderny odbavovaci system ma tlaciaren .. zbytocne naklady a hlavne pomala kontrola cestujucich ...
Fubu
http://mesta.slovenska.sk/m_portaly/admin/getpicture.php?id=73048