TY KUS D*BILA, PLATÍ TA SAD ZVOLEN??? TROLEJBUSY BUDÚ JAZDIT AJ KEBY SME ICH MALI Z DEPA VYTIAHNUŤ...CHOĎ AJ S KÁMOŠOM ABDUL-om OTRAVOVAŤ DO ZVOLENA...TROLLEYBUSES 4EVER... TD ULTRA FANS
Bohužiaľ, ale v tomto máš pravdu. V prvom rade by mal kontrolovať dopravu MsÚ. Dopravca by mal mať cestovný poriadok ako bibliu. A aj tak by sa k nemu mal správať.
Bohužiaľ, ale v tomto meste na CP každý (česť výnimkám) kašle na čele s dopravcom a mestom.
Nemáš náhodou foto, ako to bude vyzerať. Alebo to skús popísať ako to bude fungovať a vyzerať.
L90 je ešte stále expresná linka? Lebo stále keď idem cez námestie Ľ. Štúra tak tam zastavuje. Díky
Dúfam že si zase nezvolíte toho istého primátora , lebo potom do.... vám úplne všetko. Ak chcete zoberte si za nového Maňku, keby mohol, ved neraz dal SADZV po prstoch. ? Inač ma dnes dojali SADZV , cestoval som ako kredenc. ?
TWX: V poriadku sú z plastu tie žlté tabulky,aj najnovší bus na linke č.1 má bohužiaľ takú. Aj tu sa ojedinele vyskitne celkom papierova,ak nemá inú po ruke ?
Tak prečo potom nie sú vylepené CP na zástavkách kde stojí? http://web.sadzv.sk/pages/mhdbb_feb/60119001.htm Tak potom prečo tu chýbajú zástavky Krajský úrad, Námestie Ľ. Štúra, Štadlerovo nábrežie? A možno aj ďalšie.
linkou 90 chodím dosť často Strieb. nám - Pieninská, a ani raz sa nestalo, že by L90 zastavila inde ako na Severnej, komenského, karpatskej....
Zmeniť zobrazenie
Hľadá sa v texte príspevku aj v mene používateľa. Súčasne je možné hľadať viac výrazov oddelených medzerou. Návod pre pokročilé vyhľadávanie nájdete tu.
inca
Ak ich nezaregistruju do 30. aprila, tak od prveho maja su povinni vybavit vsetky nove autobusy digitalnymi tachografmi