Žeby konečne niečo pozitívne?
http://www.busportal.sk/modules.php?name=article&sid=1933&PHPSESSID=45355adb195c14c802595f1c016ce9ed
http://www.busportal.sk/modules.php?name=article&sid=1933&PHPSESSID=45355adb195c14c802595f1c016ce9ed
. Ale mohli by aj skôr prestať smradiť.
inca
Neviem, ci je to len nahoda, ale posledne mesiace mam pocit, ze bystricke svetelne krizovatky nie su synchronizovane. Predtym som vedel, ze ak odbocim na hlavnu cestu napriklad z Kapitulskej a pojdem povedzme patdesiatkou, tak pri AS mi hodi zelenu. Bezne sa mi stava, ze pri prechode mestom priemernou rychlostou okolo 50km/h mam za sebou tri cervene. Takze auta stoja a veselo smradia. Tisice aut stoji a veselo smradi. A ak je to pravda a nie len moj pocit, tak ekologia v BB trpi ovela viac, ako odstavenim trolejbusov.