Reakcia na: nervak #15810:
Jáj, tak už viem z kade fúka vietor. Tak v BB ich zoškareďujú. V BB sú šedé tyče a modré tabule na zástavkách. A keby mali modernizovať tak to budú len staré, lebo nové majú v záruke. Takže tak. A veď ste tam mali. Tak sa treba sťažovať na SAD ZV, že nejazdia kĺbaky. A naozaj, načo sú vám tam.Re #15809 LUK: Dík za info, o tomto som nemal info.
Re #15807 nervak: Úprimnú sústrasť, keby si bol.
Re #15806 nervak: Ta tvoja preklínaná BBDS bola o korunku lacnejšia.
expresbb
Re #15802 nervak: Za BBSD aspoň MHD dáko vyzerala a jazdila
Re #15801 nervak: A čo mám písať, že chýbajú označníky, neplatné CP, vozidlá nevhodné na MHD, nenastupovanie minimálne dvoma dverami od 1.4.
Re #15800 nervak: A prečo ho nemáme spomínať? Len tak, spomíname čo sľuboval a nesplnil.
Re #15799 aquila: Len 4 roky ponúkali vytvorenie DP.
Re #15796 expresbb: Bohužiaľ nie.