Omluva za diakritiku, niekde to "zahaprovalo"!
Este dovetok, vsetko spominane v predoslom prispevku v BB mame, dopravne zapchy popri Hrone, nepriaznive pocasie aj vplyvom castych inverzii, to ciastocne kompenzovala prave trolejbusova doprava, tak aky argument "otvori oci" bystrickym poslancom..?
Este dovetok, vsetko spominane v predoslom prispevku v BB mame, dopravne zapchy popri Hrone, nepriaznive pocasie aj vplyvom castych inverzii, to ciastocne kompenzovala prave trolejbusova doprava, tak aky argument "otvori oci" bystrickym poslancom..?
expresbb
Re #15275 Abdul: Čiže schvaľuješ porušovanie vydanej licencie a zákona. Ja som netvrdil, že BBDS je svätá ako svätená voda. Ale predsa došlo k privatizácii (konečne) 1.6. 2005, tak sme mali ešte jeden rok počkať, ako bude miesť nová metla.