myslím, že by to tu mohlo ostať ako pripomienka kam sú niektorí ochotní zájsť, keď presadzujú názory BEZ ARGUMENTOV. Ja som za to, aby sme si podiskutovali všetci, aj s inými názormi, ale:
1) bez útočenia a osobného osočovania
2) nevidieť len seba a snažiť sa prijať RELEVANTNÉ argumenty diskutujúcich
3) neznižovať vážnosť jeden druhého
4) a možno si aj priznať chybu
Ja nevravím, že t-bus je najúžasnejšia vec pod Slnkom, ale v rámci možnosí BB a toho, čo tu chceme mať (cestovný ruch, zdravé prostredie,..) a vrámci ostatných faktorov je to si najlepšie riešenie pre súčasnú dobu.
1) bez útočenia a osobného osočovania
2) nevidieť len seba a snažiť sa prijať RELEVANTNÉ argumenty diskutujúcich
3) neznižovať vážnosť jeden druhého
4) a možno si aj priznať chybu
Ja nevravím, že t-bus je najúžasnejšia vec pod Slnkom, ale v rámci možnosí BB a toho, čo tu chceme mať (cestovný ruch, zdravé prostredie,..) a vrámci ostatných faktorov je to si najlepšie riešenie pre súčasnú dobu.
expresbb