PIT ja som zase prekvapený z toho ako sa rozhodli Sad Zv nasadzovať mestské autobusy na linky. Napríklad na takú L 80 by som automaticky čakal nizkopodlažný City bus. Namiesto toho tam dali B 952 síce s plošinou pre vozičkárov, ale aj tak to v pripade nástupu hendikepovaného spomalí proces nastupovania.
bobor
Je mojou slobodnou volou reagovať na druhú časť príspevku, prvá ma ani tak nezaujala, a moja reakcia by bola "bla bla bla bla bla bla " -> tým myslím že by to boli z mojej strany žvásty...