Luk niečo proti? Ja som vravel že mestu patria stĺpy verejného osvetlenia. Ak sa tì nepáči chod si zistiť. Na ostatnom zasadaní mestského zastupiteľstva sa o tom vravelo, kde jednoznačne bolo povedané že stĺpy osvetlenia na ktorých je obtiahnuté trakčné vedenie patria mestu.
expresbb
A ešte niečo pre tých čo chcú, aby zanikla BBDS. Tak potom vy budete stáť namiesto stĺpov pouličného osvetlenia a svietiť celú noc?