Luk niečo proti? Ja som vravel že mestu patria stĺpy verejného osvetlenia. Ak sa tì nepáči chod si zistiť. Na ostatnom zasadaní mestského zastupiteľstva sa o tom vravelo, kde jednoznačne bolo povedané že stĺpy osvetlenia na ktorých je obtiahnuté trakčné vedenie patria mestu.
PIT
Nech mi niekto vysvetlí, ako je možné, že zmluva na trolejbusovú dopravu nakoniec vôbec nebola uzatvorená - skrátka došlo k podvodu, kedy neboli naplnené súťažné podmienky a zmysel súťaže, keďže dopredu nijako nebola zadefinovaná možnosť, že by sa trolejbusová doprava neobjednala vôbec, čo mohlo byť podnetom na predkladanie úplne iných ponúk do súťaže a s možnosťou úplne iného záujmu ďalších dopravcov, keby vopred vedeli, že je táto možnosť reálna. Skrátka mesto hrubým spôsobom porušilo podmienky súťaže, resp. nepostupovalo v zmysle stanovenej filozofie, čo má byť zabezpečené a následne nie sú ďalej dodržiavané ďalšie podmienky stanovené v súťaži, ako napr. stanovený rozsah dopravy, cestovný poriadok, zákonné podmienky pre prevádzku pravidelnej autobusovej dopravy a pod.
Za takýchto podmienok "vyhrať""súťaž" je viac ako nehorázne...