Mna uz neprekvapi nic. Ani to ze ZV nema zmluvu o prenajme (ma?, nema?), ani to ze z MsU vlastne zmizla zmluva o vykonoch vo verejnom zaujme (fantazia pracuje). Tu nic nie je iste, bojim sa spytat ci v BB este svieti slnko.
? som zvedavý, čo sa to tam dialo...

adrive
http://poslanec.sk/comment.php?akce=re&cisloclanku=2006013001&ck=1530