Reakcia na: Bart #13753:
Vidím,že situácia u nás znepokojuje a k zamysleniu privádza Čechov a Maďarov,ale naši serú sami na seba…V prvé 2 dni Košickej petície podpísalo viac Maďarov ako Slovákov,že si želajú záchranu Vašich trolejbusov.Teraz sa v tom asi hrabe JJ.
Danny
Zeby sa ti bryndziarski chytrolini chystali z linky 20 urobil klbovu? ?
A este k tomu Ikarusu- Ten spozna kazdy, aj ked je uplne slepy... Ako? No predsa podla neuveritelneho hluku, tak ako secky Ikarusy... ?