Bart ma dobrú otázku ma by ešte zaujímalo ako dodatok, či BBDS dostala už licenciu na trolejbusy?
Ak to tu už bolo ospravedlňujem sa. Ale zatiaľ som to niako nenašiel. ?
Ak to tu už bolo ospravedlňujem sa. Ale zatiaľ som to niako nenašiel. ?

. Lebo si myslim, ze ti mnohi neuveria
bobor
Ano počet ludi sa zredukoval, a tý tvrdnú na tomto fore a vravia "chcem naspat trolejbusy"
Inač btw spravte tie označniky a dajte si ich potom preplatit, aspon tu 5 minut nebudede