Reakcia na: xdeimosx #13718:
Prepáč ale niesom tu od rána do večera ?, a nakopí sa tu tohodosť veľa a nechce sa mi reagovať na všetko a nakoniec ani niesom povinný ?

Som bol zbytocne pesimisticky!
pekne ?
Keď budem v BB, môžeme sa dohovoriť. Ale nevyužívanie bystrickej MHD ukončím až pri znovuzavedení nástupu všetkými dverami. Črtá sa v tomto ohľade nejaký pokrok? (Samozrejme, okrem najnovšej stratégie nasadzovania ďiaľkových busov s jedinými dverami, čím sa nástup prednými dverami stáva nastupom všetkými dverami
)
JJ